لگو مدرسه بسکتبال شهبازی پرتو

آشنایی با فعالیتهای ما

نام و یاد خداوند مهربان،آرام بخش دلهاست

شهبازی پرتو هستم،خوشحالم که در حال آشنایی با ما هستید؛بریم که داشته باشیم.

از مدرسه بسکتبال شروع کنیم،هدف اصلی مدرسه بسکتبال کمک به رشد و پیشرفت اصولی شما در رشته بسکتبال می باشد.در کلاس های گروهی ما تمرینات آمادگی جسمانی و تکنیکی را با هم آموزش می بینیم.

چند توصیه برای انتخاب هوشمندانه باشگاه بسکتبال

باشگاهی که در آن تمرین میکنید آینده حرفه ای شما را شکل می دهد،حتما قبل از اینکه وارد باشگاهی شوید از تخصصی بودن باشگاه اطمینان حاصل کنید با مربی باشگاه صحبت کنید،برنامه تمرینی را نگاه کنید، 1 یا 2 جلسه به صورت آزمایشی بروید تا مطمئن شوید بهترین گزینه برای پیشرفت شماست.

همچنین از افراد آشنا به بسکتبال مشورت بگیرید و 100% اطمینان کسب کنید که آن باشگاه مربی با دانشی داشته باشد.مراقب باشید وارد باشگاه های صرفا تجاری نشوید.

کلاسهای آموزشی گروهی بسکتبال ما در رده های مینی و نونهالان و همچنین نوجوانان و جوانان برگزار می شود.در کلیپ بالا یک نمونه از تمرینات ما را می توانید مشاهده کنید و همچنین با مربی و محیط سالن آشنا شوید.

آموزش انفرادی بسکتبال یا آموزش خصوصی بسکتبال

چرا اصلا من باید به صورت انفرادی هم تمرین کنم؟باشگاه کافی نیست؟!

تمرین انفرادی چیزی که اکثرا نادیده گرفته می شود،سهم زیادی در پیشرفت شما دارد.

در کنار باشگاه شما نیاز به یک تمرین دهنده انفرادی دارید تا به صورت اختصاصی روی مهارتهای تکنیکی و بدنسازی شما کار کند.(حداقل 2 روز در هفته را به تمرین انفرادی اختصاص دهید.)

تا زمانیکه شما از لحاظ فردی کامل نشده باشید نمی توانید در کارگروهی موثر باشید و بالعکس زمانیکه از لحاظ مهارتهای فردی کامل شوید میتوانید در تیم بدرخشید.

و یک دلیل دیگر برای ضروری بودن تمرینات انفرادی شما این است که مربیان در تمرین گروهی زمان کافی ندارند تا روی ضعف های فردی شما تمرکز کنند و آنها را اصلاح کنند.

پس برای پیشرفت در کارگروهی ارتقا تکنیک فردی بسیار مهم می باشد که با پیدا کردن تمرین دهنده انفرادی بسکتبال می توانید به راحتی و با در نظر گرفتن حداقل 2 روز در هفته تکنیک فردی خود را ارتقا دهید.

از سال 1392 به صورت تمام وقت مربیگری بسکتبال را انجام میدهم و شغل حرفه ای من محسوب می شود.

مشاوره: 09197564862

فربد شهبازی پرتو

فربد شهبازی پرتو

مربی بسکتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *