لگو مدرسه بسکتبال شهبازی پرتو

یادگیری بسکتبال

یادگیری بسکتبال

نام و یاد خداوند مهربان،آرام بخش دلهاست

چند توصیه برای انتخاب هوشمندانه باشگاه بسکتبال

باشگاه بسکتبالی که در آن تمرین میکنید آینده حرفه ای شما را شکل می دهد،حتما قبل از اینکه وارد باشگاه بسکتبالی شوید از تخصصی بودن باشگاه اطمینان حاصل کنید با مربی باشگاه صحبت کنید،برنامه تمرینی را نگاه کنید، 1 یا 2 جلسه به صورت آزمایشی بروید تا مطمئن شوید بهترین گزینه برای پیشرفت شماست.

آموزش بسکتبال در اکباتان
یادگیری بسکتبال 3

پیدا کردن محل مناسب آموزش بسکتبال :

همچنین از افراد آشنا به بسکتبال مشورت بگیرید و 100% اطمینان کسب کنید که آن باشگاه مربی با دانشی داشته باشد، و این رو بدونید که زمان شما از هر مبلغی با ارزش تره و حتما به کیفیت مطالبی که آموزش می بینید توجه ویژه ای داشته باشید.

شعبه ها:

کلاسهای آموزشی گروهی بسکتبال ما در رده های مینی،نونهالان،نوجوانان،جوانان،امید و بزرگسال برگزار می شود،برای پیدا کردن نزدیکترین شعبه های آموزش بسکتبال ما به شما، روی دکمه زیر کلیک کنید.

آموزش انفرادی بسکتبال یا آموزش خصوصی بسکتبال

چرا اصلا من باید به صورت انفرادی هم تمرین کنم؟باشگاه کافی نیست؟!

تمرین انفرادی بسکتبال چیزی که اکثرا نادیده گرفته می شود،سهم زیادی در پیشرفت شما دارد.

در کنار باشگاه شما نیاز به یک تمرین دهنده انفرادی دارید تا به صورت اختصاصی روی مهارتهای انفرادی شما کار کند.(حداقل 2 روز در هفته را به تمرین انفرادی اختصاص دهید.)

آموزش بسکتبال در منطقه 22
یادگیری بسکتبال 4

تا زمانیکه شما از لحاظ فردی کامل نشده باشید نمی توانید در کارگروهی موثر باشید و بالعکس زمانیکه از لحاظ مهارتهای فردی کامل شوید میتوانید در تیم بدرخشید.

و یک دلیل دیگر برای ضروری بودن تمرینات انفرادی شما این است که مربیان در تمرین گروهی زمان کافی ندارند تا روی ضعف های فردی شما تمرکز کنند و آنها را اصلاح کنند.

پس برای پیشرفت در کارگروهی ارتقا تکنیک فردی بسیار مهم می باشد که با پیدا کردن تمرین دهنده انفرادی بسکتبال می توانید به راحتی و با در نظر گرفتن حداقل 2 روز در هفته تکنیک فردی خود را ارتقا دهید.

فهرست مطالب

از سال 1392 به صورت تمام وقت مربیگری بسکتبال را انجام میدهم و شغل حرفه ای من محسوب می شود.

فربد شهبازی پرتو

مربی بسکتبال
مشاوره: 09197564862

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *