ابزار جدید کمک آموزشی بسکتبال

ابزار جدید کمک آموزشی بسکتبال

به نام خدا

من مربی بسکتبال فربد شهبازی پرتو امروز میخوام شما رو با جدیدترین ابزار کمک آموزشی بسکتبال آشنا کنم.

این ابزار کمک آموزشی اسمش فوت ورک مت یا به اصطلاح لاتین footwork mat هستش،شاید بپرسید با این ابزار چه تمریناتی رو میشه انجام داد؟

من به عنوان مربی بسکتبال این چند نمونه تمرین رو با ابزار کمک آموزشی جدیدمون طراحی کردم،بریم پایین با هم ببینیم.

پس با هم دیدیم که با ابزار جدید کمک آموزشی بسکتبال با نام فوت ورک مت می تونیم روی همه سر فصلهای بسکتبال کار کنیم،بریم پایین تر چند نمونه از سر فصلهایی رو که می تونیم کار کنیم رو براتون لیست کنم.

من مربی بسکتبال فربد شهبازی پرتو به شما توصیه میکنم که حتما سرفصلهای زیر رو با فوت ورک مت تمرین کنید.

سر فصلها:

انواع تمرینات دریبلینگ بسکتبال در حرکت

انواع تمرینات شوت بسکتبال در حرکت

انواع کارباپا در بسکتبال مثل انواع گام های موافق و مخالف و …

خب بریم یه کلیپ دیگه هم از مربی بسکتبال فربد شهبازی پرتو با هم ببینیم.

راستش رو بخوایید به نظر من مربی بسکتبال فربد شهبازی پرتو اهمیت کارباپا در همه جای زمین بسکتبال بسیار واضحه و بهتون به عنوان مربی بسکتبال حتما توصیه میکنم که این ابزار جدید آموزشی بسکتبال یعنی فوت ورک مت رو به تمرینات خودتون اضافه کنید و از حریف های خودتون جلو بزنید.

اما یادتون باشه ما در تمرینات انفرادی بسکتبال خیلی هدفمند و اصولی شما رو پله به پله جلو می بریم و از شما یک بازیکن حرفه ای بسکتبال می سازیم،پس اگه نمیخوای در آینده حسرت بخوری که چرا بسکتبالیست نشدم حتما در تمرینات حرفه ای ما شرکت کن.

و در پایان به شما توصیه میکنم حتما با سر بالا تمرینات بسکتبال رو انجام بدید که بتونید در زمین بازی بسکتبال به نحو موثری بدرخشید.

موفق بودن یک انتخابه،از امروز به مدت دو سال میتونی با برنامه ریزی من راه ده ساله رو طی کنی،با شماره تماس 09197564862 در ارتباط باش قهرمان من…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =